13.01.2024 Rīgā , studentu korporācijas Lettonia mājīgajās telpās notika aizraujošs bridža turnīrs. Četras studentu korporācijas bridža komandas cīnījās ar Ogres bridža kluba četrām komandām. Rezultāti bridge.lv 

Turnīra priekšvēsture vienkārša : Aglonas turnīra laikā Edgars un Nauris “sastrīdējās”, kas labāk māk spēlēt bridžu – studentu korporācijas vai OBK . Tā kā šo strīdu savādāk nevarēja atrisināt nācās duelēties…

Iznākums mums bija labvēlīgs - OBK komandas kopvērtējumā uzvarēja ar 177,59 pret 142,41.  Viss izšķīrās pēdējā kārtā ,kurā visas OBK komandas uzvarēja ( pēdējās kārtas kopējais rezultāts 62,43 pret 17,57).

Turnīrā neiztika bez pārsteigumiem : vistitulētākā OBK komanda Ogre  pēc trīs pamatīgiem zaudējumiem spēja saņemties un uzvarēt vistitulētāko studentu vienību. To ko neizdarīja potenciālie līderi, to paveica pārējās Ogres komandas.

Vislielākās grūtības studentu korporācijām sagādāja Ogres komanda Latgales kola (Antra, Inguna, Viktors, Valdis).  Studentiem varētu ieteiktu nesēdēt tikai Rīgā , bet biežāk doties uz zilo ezeru zemi ( Latgali), tad spēles prasmes uzlabotos.

Jo vienīgie , kas spēja kaut cik cīnīties vienā līmenī ar Latgales kolu bija studentu korporācijas  Tervetia komanda, kuras dalībnieki regulāri Aglonā cīnās ar Latgales kolu visādos veidos.

Vēlreiz liels paldies jāsaka Studentu korporācijai Lettonia, Mārtiņam Eglem, Edgaram un Intam no Tervetia par lielisko turnīru. Ingai par kāršu dalīšanu un visiem pārējiem par aktīvu dalību.

Ar cieņu
Nauris Ārmanis
OBK valdes loceklis

 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt