Kas mēs esam?

Ogres Bridža klubs (OBK) ir organizācija, kuras darbības mērķis ir bridža kā sporta veida attīstīšana, pilnveidošana un popularizēšana. 

Bet vienkāršāk runājot – esam azartisku, zināt gribošu, enerģisku un sociāli aktīvu cilvēku grupa, kas aizrautīgi piepilda savu laiku.

 Darbību sākām un par kluba dzimšanas dienu uzskatām pirmo spēles dienu 2009. gada 6. oktobrī. Šeit ir pieejams arī video par mūsu klubu. VIDEO

Ko mēs darām?

Pulcējamies, spēlējam un trenējamies, lai attīstītu bridža spēles iemaņas. Aktīvi un regulāri piedalāmies dažāda līmeņa un formāta sacensībās, pasākumos. 

Tiecamies uz augstu sportisko rezultātu sasniegšanu. Organizējam bridža spēles apmācības. Nodrošinām spēlēt prasmes pilnveidošanu.

Atbalstām un veicinām jauniešu iesaistīšanos bridža spēles apgūšanā. 

Kāpēc darām?

Darām, jo patīk, ka šī spēle ir:

-Lielisks brīvā laika pavadīšanas veids, 

-Trenē analītiskās, matemātiskās un loģiskās spējas,

-Attīsta atmiņu, domāšanu un spēju sadarboties ar savu partneri,

-Pasaulē atzīts sporta veids, kurā iespējams sasniegt augstus rezultātus.

Kā pievienoties? 

Ja ir vēlme pievienoties OBK pulciņam (jau ar zināšanām) vai tikai sākt apgūt šo spēli (bez priekšzināšanām), tas jādara tūlīt - kamēr šī interese vēl nav zudusi. 

Ja līdz šim par bridžu neko neesi dzirdējis, ir laiks uzzināt ko vairāk! Notiks apmācība, spēlēšana, sacensības! 

Ja jau proti spēlēt, šeit atradīsi patīkamu kompāniju, kurā to darīt! 

Aicināts un mīļi gaidīts ir ikviens – gan tie, kam radusies interese mācīties spēlēt šo aizraujošo spēli, gan vairāk vai mazāk pieredzējuši spēles cienītāji, kas vēlas aizpildīt savu laiku un piedalīties OBK aktivitātēs. 

Kas mums nepatīk?

OBK neatbalsta, nepopularizē un neorganizē bridža spēles uz naudu (komercspēles). Visi OBK turnīri tiek organizēti, balstoties uz sporta bridža noteikumiem.